10 Aralık 2012 PazartesiŞirketimiz Ağustos 2012 Yılında tüm fizibilite çalışmalarını tamamlayarak ticari hayatına Kayseri,de başlamıştır .PosAvis kurumsal yapısı profesyonel kadrosuyla kazanca değil hizmete  önem verir. Günü birlik değil uzun vadede kazanç düşünen, güvenilir ve çağın son  teknolojisini kullanan, gelişmaleri sürekli takip eden,kendisini sürekli yenileyen kurumsal bir yapıya sahip bir bilişim şirketidir.Şirketimiz yapmış olduğu tüm çalışmaları ve verceği hizmetlerin patentini alarak kalitesini  tescillemiştir.Dünya,nın 187 ülkesinda almış olduğu patant,lerle  bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.Hedefimize ulaşmak için çalışmalarımız devam edecektir. PosAvis ileri teknoloji dokunmatik  tablet bilgisayar görünümünde tasarlanmış bir cihazdır. Yakın zamanda halkımıza vereceği hizmetlerle yaşamımızın önemli bir parçası olacaktır. İnsanlar PosAvis cihazından bir çok hizmet         alabilecek.Bunlardan bazıları.
 PosAvis cihazdan çağrı merkezlerimize bağlanarak bilgi edinebilir, cihazdan,cihaza görüntülü ve sesli görüşme yapabilir, GSM hatları ile  görüntülü ve sesli görüşme,  Kobiden alışveriş, Fatura ödemesi yapabilirler.  Evinizdeki teknik arızalar  elektrik, su ve doğalgaz arızaları için teknik ekip çağırabilecek, sağlık sorunlarını çağrı merkezlerimize bağlanarak uzman Dr.lardan yardım alabilirler.Bununla birlikte posavis cihazlarımız hareket algılayıcı sensörlerle hırsızlığa son verecek (evinizden ayrılırken cihazı tatil ve ayrılma modunu ayarlayarak evinize girecek kişileri cihaz çağrımerkezimize  haber verece ve polis aranacaktır) eve giren kişinin bunlardan haberi olmayacak.  Hayatınızdaki tüm yaşamsal ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.   Daha bir çok hizmet sizleri bekliyor olacak posavis cihazında. KAYSERİ pilot bölge. Chaz KAYSERİ,de pilot bölgede bedeva dağıtılacaktır. Kayseri,de bu işi yapacak kişi sayısı 2,200 kişi olrak şirketimiz tarafından belirlenmiştir.  Bu işi  tüm Türkiye genelinde illerin nufusunun %0,2,Sİ POSAVİS DİSTRİBİTÖRÜ Olabilirler. POSAVİS Vizyon ve hedef kitlesi Kayseri, Türkiye ve Dünya olarak belirlenmiştir. 
 POSAVİS OLARAK SATIŞ STRATEJİMİZ
Gelişmekte olan ekonomimizle birlikte gelişen teknolojik gelişmeler insanımızın alışveriş kültürünü değiştirdi.Yeni nesil ticaret artık e-ticarettir.E- ticaret ülkemizde ve dünyada büyük bir ekonomik güç haline gelmiştir.Hedefimiz kısa,orta ve uzun vadede sektörde kalıcı ve aranılır olmaktır.Verilen ticari hizmetler hakkında ve firmanın prensipleri hakkında doğru bilgilenme ile bilgiyi aktarmak çok önemli.Sektörde kalıcı ve aranılır olursunuz.
MİSYON ve VİZYONUMUZ
Hizmet vermek istediğimiz müşterilerimize kaliteli ve en uygun kazanç ve hizmeti bir arada sunmak. Pazarlama iletişimi ilke ve, etik kurallarından ödün vermeden,uluslararası standartlara uygun, hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ana prensip edinerek genel misyonumuzu şöyle ifade edebiliriz;
 POSAVİS OLARAK  İLKEMİZ                                                                    
Şirket itibar ve saygınlığını yükseltmek.
Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemek.
Tüm çalışanların bilgi donanımı tam ve doğru olmalı.
Tüm çalışanların  güvenini kazanmalı.
Müşteri memnuniyetini sağlamak.
Hedefleri zamanında başarmak .
Yapılacak çalışmalarda kaliteyi korumak.
Sorunlara hızlı, güvenli, ekonomik çözüm üretmek.
BİZE GÖRE HER SATICI;
Bir sosyolog gibi toplumun nabzının nasıl attığını bilir.
Bir ekonomist gibi piyasa ekonomisinin işleyiş kurallarına hakimdir.Bir psikolog gibi insanların hangi etkiye nasıl bir tepki göstereceğini bilir.
Ürettiği fikirlerin altında derin bir genel kültür yatar.
KURALLAR
Tüketiciyi koruma açısından dikkat etmekle yükümlü   olduğumuz konular:  
Satıcı tüketicinin güvenini kötüye kullanmayacak ve onun  tecrübe ve bilgi eksikliğini istismar etmeyecek biçimde işi anlatılmalıdır.
SONUÇ
Günü birlik değil uzun vadeli bir çalışma anlayışı ile dürüst, ahlaklı, disiplinli ve  profösyonel çalışmayı temel prensip olarak kabul eden, kazanca değil hizmete önem
 veren, müşterinin yararına olacak bugün ve gelecekleri için güzel bir hizmet sunma arzusundayız.
İşte bu amaçlar ile çıkmayı düşündüğümüz bu yolda ileriye gitmek, yeni fırsatları değerlendirerek ilklere imza atmak hedefimiz olacaktır.
SONUÇ OLARAK;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder